DÖRT MEVSİM YILLARCA SORUNSUZ.

Gürallar Kiremit

Kuruluşun ve kurtuluşun kenti Kütahya’nın en büyük ve ülkemizin en saygın kurumlarından olan Gürallar grup çatısı altında yer alan Gürallar Kiremit, iki ayrı fabrikadan oluşmaktadır.

1982 yılından beri faaliyet gösteren firmamız, her geçen gün ürün gamını ve kalitesini arttırarak yapı sektörüne hizmet vermektedir.

TSE 1304 Kalite standartlarına CE ve İSO Belgelerine sahiptir.

GÜRALLAR KİREMİT MİSYONU

Toprağın ve ateşin en eski ustalarından olan Gürallar Kiremit şirketinin kuruluş misyonu, tüketici memnuniyetinden ve üretim kalitesine ödün vermeden sürekli büyümek ve sektöre getirdiği yeniliklerle öncü rolünü sürdürmektir.

Tecrübesi, yüksek kalite anlayışının getirdiği güç ve 1999 yılında kurulan otomasyon sistemi sayesinde tüm ürünler altılı şekilde paketlenip, paletlenerek bayilerimiz aracılığı ile inşaat sektörüne sunulmaya başlanmıştır. Fiyat talep formuna ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

GÜRALLAR KİREMİT İNOVASYON

Fabrikanın sektöre getirdiği asıl yenilik ise su geçirmeyen inovatif silikonlu kiremitlerdir. Teknolojiyi yakından takip eden, tecrübe uzmanlık ve dinamizmi harmanlayarak her geçen gün kendini geliştiren Gürallar Kiremit tasarımdan satışa tüm süreçlerde kalite felsefesini mükemmelliğe taşıma çabası ile ilk günkü heyecanıyla hareket etmektedir.

Gürallar Kiremit, güvenilir altyapısı ve kaliteli ürünleri sayesinde 35 yıldır huzurlu ve sıcak yuvaların teminatı olmaya devam ediyor…

İLETİŞİM

Pazarlama ve Satış Adres :
Atatürk Bulvarı (Kütahya-Eskişehir Karayolu) 4.km KÜTAHYA
TEL: 0 274 22 50 310 PBX
FAX: 0 274 22 50 314
www.guralkiremit.com.tr
kiremit@guralkiremit.com.tr